Kargıcak Transfer

Rezervasyon Yap

1 Kişi
 Kargıcak

Kargıcak Transfer

Kargıcak Transferleri

Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı yerleşim yerlerinden biri olan Kargıcak, son dönemde şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzaklaşarak doğanın içinde sakinleşmek ve tüm dünyanın kaosundan soyutlanarak farklı bir dünyada tatilini yapmak isteyenlerin listesinde mutlaka yerini alan isimlerden biri olmakta. Siz de bu benzersiz doğal güzelliklerin tadını çıkarmak ve huzur dolu bir tatil keyfi yaşamak için Kargıcak transferleri konusunda verdiğimiz kolaylaştırıcı hizmetleri incelemeyi ve son derece uygun Kargıcak transfer ücretleri listemizden faydalanmayı unutmayın deriz.

Kargıcak Transferi Ne Kadar Sürer?

Transferlerinin her birinde en iyi rotaları ve en bakımlı, yeni nesil araçları kullanan ekibimiz, bu profesyonel ve standart hale getirilmiş hizmet modeli sayesinde tatilinize en kısa sürede başlamanızı ve yolda geçirdiğiniz zamanı en aza indirgemenizi sağlar. Kargıcak transfer süresi 180 dakika olmakta, Antalya Havaalanı ile arasındaki mesafe 160 km. olan Kargıcak için böylesi bir hız son derece ideal olmaktadır.

Kargıcak Transferi Ücreti Ne Kadardır?

Tercih edilen farklı boyut ve tipteki araçlara bağlı olarak minimum 450 TL ve maksimum 550 TL ile gerçekleştirilen Kargıcak Antalya Havaalanı transferi ayrıca Vito araç tercih edenler için 500 TL’lik bir alternatif daha sunularak sağlanmaktadır. Bölgenin transfer dendiği zaman akla ilk gelen ismi olan EasyGo Transfer, sunulan sabit ve uygun fiyat listesiyle müşterilerinin her anlamda yüzünü güldürebilmekte, Kargıcak Antalya Havaalanı transfer masraflarınızı minimuma, konforlu seyahat keyfini ise maksimuma çıkarmaktadır.

Misafir Yorumları

Yorum Yap

Hemen Destek + 90 534 033 0 221