Antalya Şehir İçi Transfer

Rezervasyon Yap

1 Kişi
Antalya Şehir İçi

Antalya Şehir İçi Transfer

Antalya Havaalanı’ndan Antalya Merkez  13 km.- Lara 10 km.- Kundu 12 km. mesafede olup,transfer yaklaşık 20 dk. sürmektedir.

 

Bergama kralı 2. Attalos, akıncılarını yeryüzündeki en güzel yeri bulmak için görevlendirir. Bergama' ya dönen akıncılar bugünkü Antalya' nın bulunduğu yeri göstererek "cenneti bulduk" demişler. Bu doğal güzellikler içinde Bergamalı' lar kısa zamanda görkemli bir kent kurdular ve Attaleia ismini verdiler. 4 farklı büyük krallığın yaşadığı bu görkemli topraklar, şimdilerde Antalya' nın en popüler tatil beldesi olan Lara olmuştur.

Türkiye’ nin en uzun kumsallarının bulunduğu Lara Bölgesi, şehrin gürültüsünden uzak yemyeşil ve düz bir alan üzerine kurulu sahil şeridi boyunca uzanır. Lara merkez başta olmak üzere Kundu, Güzeloba, Kemerağzı ve Üçyol mevkiinde ki oteller bütçenize uygun birçok tatil seçeneği oluşturacaktır. Akdeniz’ in en prestijli otellerinin bulunduğu Lara' da tatil sizin için bir zevke dönüşecektir. Lara Otelleri keyif dolu bir tatil için sizi bekliyor.

Ülkemizin turizm başkenti olan Antalya her yıl yaklaşık 7 milyon yerli ve yabancı misafire ev sahipliği yapmaktadır.Şehir sahip olduğu doğal güzellikleri,630 km boyunca uzanan sahili bu sahillerin barındırdığı koyları ve mağaraları,eşsiz tarihi, arkeolojik özellikleri ile Türk Rivierası adını almıştır.

Başlıca görülmesi gereken yerler şunlardır,

Kaleiçi

Beyaz boyalı tarihi Osmanlı konaklarının yanı sıra Roma, Bizans ve Selçuklular döneminden yapıları da barındıran Antalya’nın bu tarihi mahallesinde sokakları artık butik oteller, hediyelik eşya dükkanları, sanat galerileri, kafeler ve restoranlarla süslüyor. Kaleiçi’nin Arnavut kaldırımlı taş sokaklarda kaybolmanın tadını çıkarın!

Yat Limanı

Kaleiçi’nin hemen aşağısında, kayalıkların arasında doğal bir sığınak alanı olan ve 2. yüzyıldan 20. yüzyılın ortalarına kadar Antalya’nın ana limanı olarak kullanılan bu liman, günümüzde yalnızca yatlar tarafından kullanılıyor. Yat limanındaki kafelerden birinde oturup, kahvenizi yudumlarken güneşin batışını izlemeye doyamayacaksınız.

Yivli Minare

Selçuklular tarafından 13. yüzyılda inşa ettirilen 38 metre yüksekliğindeki turuncu renkli bu minare, cami, medrese, Mevlevihane ve türbelerden oluşan külliyenin bir parçasını oluşturuyor. İsmini mimarisinde yer alan sekiz yivden alan Yivli Minare, Antalya’nın simgesi olarak kabul ediliyor.

Hadrian Kapısı

Roma İmparatorluğu’nun en önemli beş imparatorundan biri olan Hadrian tarafından, Antalya’yı ziyareti onuruna M.S. 130 yılında yaptırılan bu kapı, Kaleiçi’ni çevreleyen surlar üzerinde yer alıyor. Hadrian Kapısı’nı ilk gördüğünüzde bir an için durun ve 2000 yıldır kentin göbeğinde yer almasına rağmen sapasağlam ayakta kaldığını aklınıza getirin. Hayranlık duyacaksınız.

Hıdırlık Kulesi

Karaalioğlu Parkı’ndan yat limanını izleyen 14 metre yüksekliğindeki bu altı kare, üstü silindir şeklindeki kule 2. yüzyıla tarihlense de ne amaçla inşa edildiği henüz kesin olarak bilinmiyor. O dönemler oldukça yoğun olan liman için gözlem kulesi ya da deniz feneri olarak kullanılmış olabileceği tahmin ediliyor. Kule, Antalya’da panoramik liman manzarasının ve gün batımının en iyi izlendiği yerlerden biri olması sebebiyle hem yerel halktan hem de turistlerden büyük ilgi görüyor.

Saat Kulesi

II. Abdülhamit döneminde yaptırılan ve şehrin surlarını oluşturan burçlardan biri üzerine inşa edilen Saat Kulesi, Antalya’nın en merkezi caddelerinden Cumhuriyet Caddesi üzerinde yer alıyor. Saat Kulesi’ne kadar gitmişken, kulesinin hemen ilerisinde bulunan, 18. yüzyılda inşa edilmiş bir Osmanlı camisi olan Tekeli Mehmet Paşa Camii’ni de ziyaret edilecek yerler listenize alabilirsiniz.

Aynı zamanda Türkiye’nin 5. Büyük kenti olan Antalya gerek yerleşik  gerekse yurt dışından gelip yerleşen nüfusu ve dünyanın her yerinden ağırladığı ziyaretçileri ile çok kozmopolit bir şehirdir.Yapılabilecek turizm faaliyetleri sınırsız olsa da başlıcaları şunlardır,Kaleçi’ni , tarihi yat limanını ve Düden,Kurşunlu,Karpuzkaldıran şelalelerini kapsayan şehir turu,yine Kaleiçi Yat Limanı’ndan hareket eden tekne turları,Expo alanı,Dünya’nın en uzun tüneline sahip Antalya Akvaryum’dur.Şehir özellikle yaz aylarından birçok konser ve gösteriye ev sahipliği yapmaktadır.Antalya şehir merkezinde,Kundu ve Lara bölgelerinde çok sayıda yıldızlı,Kaleiçi Bölgesi’nde de çok sayıda bölgeye özgü mimariye sahip ve buna göre restorasyonu yapılmış butik otele de ev sahipliği yapmaktadır.

Düden Şelalesi

Antalya şehir merkezine yaklaşık 10 km uzaklıkta bulunan Düden Şelalesi, Düden Çayı boyunca iki kola ayrılır. Antalya’ya yaklaşık 7 km uzaklıkta olan kolu Aşağı Düden (ya da Karpuz Şelalesi) ve Varsak’a 1 km uzaklıkta olan kolu Yukarı Düden Şelalesi’dir.

Suyunun geçtiği her yerde hayat veren Şelale’nin arkasında yer alan mağara, sizi adeta bir rüya alemine götürür. Bu mağaranın oyuklarından, Düden Şelalesi’ni bambaşka algılar, günlük yorgunluklarınızı unutursunuz. Mağara, daha sonra çağlayanın her iki yönüne birer yay şeklinde döner. Türkiye’de, bir çağlayanı gürül gürül akarken, arkasından seyredebileceğiniz böylesine güzel bir yer yoktur.

Dünyanın dört bir yerinden merak edip ziyarete gelen turistler ile dolup taşan Düden Şelalesi’nde  küçük hediyelik eşyalar alabileceğiniz dükkanlar, restoranlar, eğlence merkezi ve küçük bir hayvanat bahçesi bulunmaktadır.

Turistlerin uğrak noktası olan Düden Şelalesi’ne ulaşım şehir merkezinden oldukça kolaydır.

Düden Şelalesi’ nin sonu Akdeniz’ e dökülür ve bu büyüleyici manzarayı Lara’ da görebilirsiniz.  Akan Şelalenin çevresinde ise yürüyüş yolu, bisiklet yolu ve deniz kenarında ki kafeler ile bölgeye daha fazla çekicilik kazandırılmış, adeta bir görsel şölene dönüştürülmüştür.

 

* Antalya’da transferin en kolay yolu EasyGo Transfer .

Antalya Şehir Merkezi Otelleri
Antalya Havaalanı - Club Hotel Falcon transfer
Antalya Havaalanı - Adonis Hotel transfer
Antalya Havaalanı - Antalya Hotel transfer
Antalya Havaalanı - The Marmara transfer
Antalya Havaalanı - Akra Barut Hotel transfer
Antalya Havaalanı - Nazar Beach transfer
Antalya Havaalanı - Best Western Khan Hotel transfer
Antalya Havaalanı - Su Otel transfer
Antalya Havaalanı - Porto Bello Hotel transfer
Antalya Havaalanı - Sealife Resort transfer
Antalya Havaalanı - Crown Plaza transfer
Antalya Havaalanı - Harrington Park transfer
Antalya Havaalanı - Latanya City Hotel transfer
Kundu Otelleri
Antalya Havaalanı - Trendy Lara transfer
Antalya Havaalanı - Pgs Hotels Kremlin Palace transfer
Antalya Havaalanı - Pgs Hotels Topkapı Palace transfer
Antalya Havaalanı - Ic Green Palace Transfer
Antalya Havaalanı - Venezia Palace Transfer
Antalya Havaalanı - Atgv Tesisleri transfer
Lara Otelleri
Antalya Havaalanı - Adalya Elit Lara transfer
Antalya Havaalanı - Saturn Palace transfer
Antalya Havaalanı - Liberty Hotels Lara transfer
Antalya Havaalanı - Melas Lara transfer
Antalya Havaalanı - Aska Lara transfer
Antalya Havaalanı - Royal Seginus transfer
Antalya Havaalanı - Royal Holiday Palace transfer
Antalya Havaalanı - Royal Wings transfer
Antalya Havaalanı - Grand Park Lara transfer
Antalya Havaalanı - Wind of Lara transfer
Antalya Havaalanı - Kervansaray Kundu transfer
Antalya Havaalanı - Kervansaray Lara transfer
Antalya Havaalanı - Limak Lara Deluxe transfer
Antalya Havaalanı - Club Hotel Sera transfer
Antalya Havaalanı - Holiday Inn Lara transfer
Antalya Havaalanı - Concorde Deluxe transfer
Antalya Havaalanı - Sherwood Breezes Resort Lara transfer
Antalya Havaalanı - Ramada Lara transfer
Antalya Havaalanı - Lara Family Club transfer
Antalya Havaalanı - Lara Hotel transfer
Antalya Havaalanı - Fame Residence Lara transfer
Antalya Havaalanı - Barut Lara transfer
Antalya Havaalanı - Baia Lara transfer
Antalya Havaalanı - Titanic Lara transfer
Antalya Havaalanı - Miracle Resort transfer
Antalya Havaalanı - Delphin Be grand Resort transfer
Antalya Havaalanı - Delphin Imperial transfer
Antalya Havaalanı - Delphin Diva transfer
Antalya Havaalanı - Delphin Palace transfer

Misafir Yorumları

Nursel Kuşkaya 15 Haziran 2017
Merhaba mükemmel bir firma Çok dakikler ve araçları çok temiz ve güzel çalışan arkadaşlar çok saygılı herzaman tercihim olucaktır . ilginize çok çok teşekkür ederim
ÖMER ÖZDOGAN 15 Haziran 2017
Kusursuz her zaman olduğu gibi. Ömer Özdoğan
Elif Baseski 5 Ağustos 2017
Iki yildir ailece antalya seyahatlerimizde easygo transfer kullaniyoruz ve cok memnununuz. Hersey icin tesekkur ederiz
İNAN USTA 5 Ağustos 2017
Memnun kaldık, Çok teşekkürler
isa kaplan 6 Ağustos 2017
Hesapli olmasi ve hizmet superdi hic aksaklik yasamadan keyifli seyehatimizi tamamladik tasekkurler
Aydın Ayan 6 Ağustos 2017
10 yıldır antalya ya tatile gelen biri olarak son birkaç yıldır sizden transfer işlemi almaktayım ve aldığım hizmetten çok memnunum. Teşekkürler
Seda aydin 21 Eylül 2017
Cok memnun kaldik denilen tarih ve saatte geldiler. Arabalar cok rahat soforler gayet kibarlardi. Emeginize saglik. Yeniden gorusmek dilegiyle
Cem Burucu 21 Eylül 2017
Umduğumuzdan daha iyi bir hizmet aldık dönüş transferindeki aracımız bizim için bir jestti. Tüm dostlarımıza sizi tavsiye edeceğiz. Teşekkürler
Ibrahim Duran 5 Ekim 2017
Başarılı çalısmalarınızın devamını dilerim
Ebru Birtek 5 Ekim 2017
Çok iyisiniz böyle devam
Savas Mutlu 5 Ekim 2017
Almanyadan Savas Mutlu : Cok memnunduk, ve illerki yillarda insallah görüsmek üzere !. Sizleri herkese tavsiye ediyorum !. Selam ve Saygillar
muzaffer öztürk 5 Ekim 2017
saatinde ve süper hizmet çok teşekkürler...
OĞUZ ÇOKAY 6 Ekim 2017
Fiyat/performans olarak 10/10! Vito araçlarla transfer olduk.Maceraya gerek yok her zaman tercih edeceğimiz bir firma.
Gülçin TÜRK 6 Ekim 2017
Yaklaşık 3 senedir sizin transferinizi kullanıyoruz ve bundan da son derece memnunuz ama bir şey belirtmek istiyorum. Bu sefer ki ilk yolculuğumuzda sürekli 2 kişi olduğumuz niçin yine binek arabası tercih etmiştik internet üzerinden her zaman ki gibi.Fakat bu sefer öğrenci servis aracı gibi son derece rahatsız koltukları kötü ( uzun yaklaşık iki saate yakın bir yolculuk olduğu için) yaklaşık 10 kişilik bir midi otobüs geldi.Bayağı yorulduk.Lütfen bundan sonra ki gönderilecek aracı kişi sayısı göz önünde bulundurularak seçilmesini rica ederim yoksa herşey mükemmel....Bir sonra ki transfer de görüşmek dileğiyle....
Gizem Aynagöz 6 Ekim 2017
Çok memnun kaldım, antalya ya gittiğimde ve gidenlere tavsiye edeceğim kullanmaları için teşekkürler
SEDA AYDIN 9 Ekim 2017
TEKRAR SİZİNLE YOLCULUK YAPMAK İSTERİM.
Vladimir Akhapkin 2 Kasım 2017
Оперативный ответ, хорошее качество по привлекательной цене. Спасибо
İLYAS ZAMAN 3 Kasım 2017
böyle devam edin.
Demet Türken 8 Kasım 2017
Teşekkür ederiz
Martin Demling 8 Kasım 2017
Alles TOP.!!
Timur Doğu 8 Kasım 2017
Çok memnun kaldık
Renate Puhlmann 18 Kasım 2017
wir haben schon zweimal den easytransfer zum hotel gebucht über internet. wir sind sehr zufrieden, es hat bis jetzt alles super geklappt. Mein mann hatte im September im hotel sein handy im foyer vergessen. wir waren gerade aus everenseki heraus, da bemekte er es. wir sind sofort umgekehrt um das handy zu holen. mit einem bustransfer wäre dies nicht möglich gewesen. da alles so super war bis jetzt haben wir für mitte dezember 2017 schon wieder diesen transfer gebucht.
Nasrin Rasa 3 Ocak 2018
Preiswert, netter Fahrer und pünktlich . Wir waren sehr zufrieden. Vielen Dank !!!!
Zehra Doğan 3 Ocak 2018
çok memnun kaldım, o gün transfer ihtiyacı olan diğer arkadaşlarıma da önerdim. Herkes de çok memnun kaldı, teşekkürler.
Lütfiye Erkmen 20 Ocak 2018
Hizmet kalitenizi bozmadan hizmetlerinizin devamını dilerim.
Yağmur ÖZ 19 Şubat 2018
BURAK DİKİCİ 3 Nisan 2018
Cok memnun kaldık. Çevreme tavsiye edeceğim.
Ertan Şaf 3 Nisan 2018
Jet hizmet, çok memnun kaldım. Vaktinden önce bekliyorlardı. Dönüşü erken yapmak istedim anında geldi. Araçlar tertemiz şoför ilgili. Benim yolculuğum çok başarılıydı tavsiye edebileceğim bir firma. Teşekkür ederim
ramtin sabooni 3 Nisan 2018
good on time and perfect service
FİLİZ KAHRAMAN 1 Mayıs 2018
Şirketinizin transfer hizmetini ilk defa kullandım ve gerçekten çok memnun kaldım. Gerek karsilanma ve gerekse evime birakilmasi sirasinda valizlerimin tasinmasi vs. hersey cok iyiydi. Geçmişte kullandığım transferlerle kiyaslayinca çok büyük bir kayıp olarak gördüm. Bundan sonraki tercihim hep Easygotransfer
özcan durmaz 15 Mayıs 2018
Başarılı. Süper
Мария 4 Haziran 2018
Всем советую! Пользуюсь трансфертом в третий раз! С маленьким ребёнком очень удобно) Встреча в аэропорту всегда во время! Машины комфортные!
Mr Mubarak Sharif 4 Haziran 2018
The driver was really smart , always smiled and was really friendly. The driver was always prompt and never even 1 second late. Best transfer company I have ever used , thank you very much easy go transfers you are amazing
kaya 4 Haziran 2018
Şoför beyin bize telefon etmesi bize sormamızı beklemesi yardımcılığı herşey çok güzel idi artık hep sizden yapacağım transfer araçları Teşekkürler
Ömer Faruk Koçak 4 Haziran 2018
Teşekkürler her şey için
SERHAT ÖZEREN 5 Haziran 2018
Özellikle dönüşteki şöför çok iyiydi, bilhassa takip ettim, ne takip mesafesini aştı, ne hız sınırını geçti o kadar sakin ve güzel kullandı ki hani araca sinirli binseniz sakinlemiş inerdiniz. Gidişteki şöför'de genel olarak iyi kullandı ama 2 kez telefonu çaldı telefonla konuştu.
Olga 3 Temmuz 2018
Thank you so much! Everything was on time and on high level. You are great!
Hussein Redha 3 Temmuz 2018
Excellent service. Always on time. Nice cars and nice drivers.
PETTERI LAMPINEN 3 Temmuz 2018
Very easy to take contact by whatts upp and price was perfekt. the taxis was very clean and the drivers were friendly and always came in time.
Ove Remi Netteland 4 Temmuz 2018
Very good service and good price, and Nice vehicle too! Pickup timing was perfect at the AirPort and also at the Hotel! EasyGo Transfer is much better than transfer by bus, no stops at several Hotels on the way, and good aircondition in the car, i will absolutly recomand EasyGo Transfer to all my friends!
ÇİĞDEM DÖLEK 4 Temmuz 2018
Son derece konforlu ve memnuniyet verici bir hizmet aldık,teşekkürler.
EZGİ ZİHİDRO 10 Ağustos 2018
Araçların zamanında belirtilen adreste olması , temizliği, soforlerın nazık yaklaşımları ve en onemlısı fiyat avantajı ıle her zaman tercıh sebebım olacaktır :) Tesekkurler EASY GO
Eda Nur Kobazoğlu 19 Ağustos 2018
Sosyal medyada daha fazla yer almalısınız.
Svabo 1 Eylül 2018
We. Are vert satisfeid.
Svabo 12 Eylül 2018
We. Are vert satisfeid.
Irina 12 Eylül 2018
Очень довольна трансфером. Шофер ждал на выходе из аэропорта Антальи с табличкой с моим именем, лучше если бы с фамилией, но мы догадались. Машина соответствовала заказанной, были два детских кресла, соответствовали возрасту детей. Хорошо работал кондиционер, при температуре воздуха 35 это очень важно. Шофер вел машину аккуратно, дети даже заснули. По дороге купил каждому по бутылке воды. Мой сын уже тоже воспользовался в этой фирме трансфером, все было отлично.
gökalp ilhan 12 Eylül 2018
çok memnun kaldım. zamanlama da ayrıca süperdi. çok teşekkürler
BERFİN SAÇ 12 Eylül 2018
Her şey için teşekkür ederim
Martin Herzog 12 Eylül 2018
Nice service with WhatsApp! Thanks for all
Elmas Baylan Türk 12 Eylül 2018
Hem gidis hem de dönüste kullandigimiz servisinizden, hem arac kalitesi hem de personel secimi dahil olmak üzere cok memnun kaldigimizi belirtmek isterim. Bir sonraki gelisimizde de tekrar sizleri tercih edecegiz. Hizmetiniz icin cok tesekkürler. .
CAGRİ KUSCU 3 Ocak 2019
Saygılı ve güler yüzlü hizmet..dakik ve sorunsuzdu..teşekkürler
Seray Akçalar 14 Haziran 2019
Geliş transferimi de easygo ile ayarlamıştım. Ancak benim ve şirketle ilgisi olmayan bir nedenle binemedim buna rağmen kendileri bu durumu sorun ya da fırsata çevirmediler. İlk kez çoksa güvenmeden emin olmadan transfer hizmeti aldım easygodan ama çok çok memnun kaldım... çok teşekkürler
Ertuğrul Yakupoğlu 9 Ocak 2019
Önerecek bir eksiklik görmedim. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık teşekkür ediyoruz.
Emin Javadov 10 Ocak 2019
Я польозуюсь услугой этого трансфера уже 3 года подряд. Очень доволен ценой, пунктуальностью водителей. Спасибо.
Irène Fransaert 9 Nisan 2019
We were extremely satisfied with the entire process. We will definitely use your services again and we will recommend it to friends. Kind regards
İnanç Özkurt 14 Haziran 2019
Uçak piste iner inmez şoförümüz beni aradı ve geldiğini söyledi. Çok konforlu 9 kişilik bir arabayla bizi otelimize bıraktı. Daha sonra tatilimiz bittiğinde otelden bizi almak için yine minibüs tipi bir araba geldi. Gayet rahat bir şekilde ve zamanında hava limanına vardık. Şoförlerimiz Hakan bey ve Turgay beye, ayrıca telefonla bize yardımcı olan Burhan beye sonsuz teşekkürler. İnanç Özkurt
Desislava Makaveeva 14 Haziran 2019
Brilliant service. Thank you very much! We will surely use you again.
ŞENAY HACIOĞLU 16 Temmuz 2019
Çok memnun kaldık, çok teşekkür ederiz
METİN ÇALIŞIR 16 Temmuz 2019
Herşey mükemmeldi

Yorum Yap

Hemen Destek + 90 534 033 0 221