Kestel Transfer

Rezervasyon Yap

1 Kişi
 Kestel

Kestel Transfer

Kestel Antalya Havaalanı Transferleri

Kendisine adını veren plajı ile ülke çapında meşhur bir konuma gelen, bağlı olduğu Alanya’nın son derece özgün ve huzurlu konaklama alternatiflerine ev sahipliği yapan Kestel, son zamanlarda huzurun en üst seviyede olmasını dileyen tatil severlerin rotaları üzerinde yer verdiği konumlardan biri olarak öne çıkmaktadır. Adını daha sık duymaya başladığımız, ancak hala uygun fiyatlı tatil seçeneklerini değerlendirenler için sakinliğiyle idealliğini korumakta olan Kestel transfer sayesinde Antalya Havaalanından direkt ulaşabileceğiniz yerler arasındadır.

Kestel Transferi Süresi

Antalya Havaalanı’na 140 km. uzakta bulunan Kestel transferler ile 150 dakika içerisinde varabileceğimiz ve sizleri de güvenle ulaştırabileceğimiz bir yerde bulunmaktadır. Kendine has minik restoranları, sakinlik dolu deniz kenarı, adını aldığı büyüleyici plajı ve elbette farklı konseptleriyle içleri ısıtan otelleriyle kesinlikle tatiliniz için düşünmeniz gereken bir yer olan Kestel Antalya Havaalanı transferi hizmetlerimiz artık size de oldukça yakın diyebiliriz.

Kestel Transfer Ücreti

Ücret bakımından müşteri dostu yaklaşımlarla oluşturduğu sabit fiyat çizelgesi üzerinden tatilcilere yardımcı olan EasyGo Transfer ekibi, farklı taleplere, arayışlara ve bütçelere göre fiyat seçenekleriyle sunmasıyla da fark yaratmaktadır. Otomobil için 360 TL, Vito araç için 380 TL, minibüs için 450 TL ödemenizle birlikte gerçekleştirilen Kestel Antalya Havaalanı transferleri firmamızın tıpkı mahallenin bağlı olduğu yer olan Alanya transferi için de sağladığı gibi düşük maliyetler üzerinden sizlere sunulmaktadır.

Misafir Yorumları

Yorum Yap

Hemen Destek + 90 534 033 0 221